Twój komfort – automatyka do bram

Wygodne rozwiązanie dla użytkowników

Dlaczego stosujemy automatykę do bram? Tego rodzaju mechanizm jest wygodnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce otwierać bramę bez konieczności wysiadania z pojazdu. Wszystko za sprawą zautomatyzowanych siłowników. Czy mechanizm odpowiedzialny za zaoszczędzenie czasu oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników jest wart swojej ceny?  Aby poznać odpowiedź na to pytanie, warto przyjrzeć się tym produktom nieco bliżej.

Wiodące marki na rynku

Napędy do bram najwyższej klasy są produkowane przez wiodących producentów na rynku. Wymienia się wśród nich Hormann napędy czy też zestawy innych marek. Do każdego produktu dołączona jest karta gwarancyjna, która uprawnia do wizyty ekipy serwisowej w razie jakichkolwiek problemów, usterek.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie automatyki do bram?

Dobór odpowiedniego automatu do bram wymaga od użytkownika zwrócenia szczególnej uwagi na kilka istotnych elementów. Ważna jest długość skrzydła bramy, a także odległość między mocowaniem, a zawiasem na skrzydle bramy, a także szerokość słupka. W celu odpowiedniego zmierzenia każdego z tych parametrów sugeruje się skorzystać z wizyty specjalisty, który wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę na ten temat pomoże podjąć decyzję, jakie Hormann napędy czy mechanizmy od innych producentów należy zainstalować. Proces doboru odpowiedniego rozwiązania jest bardzo istotny, aby zaznać maksimum komfortu przy korzystaniu ze swojej bramy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *