Pilot do bramy zamiast klucza

Ułatwienie życia, zapewnienie wygody

Montaż napędu automatycznego do bramy wjazdowe to komfort oraz bezpieczeństwo każdego z użytkowników tego produktu. Warto zapoznać się z tym nowoczesnym rozwiązaniem technicznym, tak aby w przyszłości nie trzeba było wychodzić z pojazdu podczas wyjazdów z domu i powrotów do niego. Zastosowanie zautomatyzowanie bramy to inwestycja, której nie należy odkładać na później. Automatykę warto zakupić bezpośrednio po zakończeniu robót budowlanych.

Jakiej marki napęd zakupić?

Przed dokonaniem zakupu należy dokonać odpowiedniego rozeznania, aby wybrać produkt, który najbardziej będzie odpowiadał indywidualnemu zapotrzebowaniu. Na rynku wyróżnia się firma Hormann, która posiada bardzo bogatą ofertę. Produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz na uwagę zwraca niezwykle funkcjonalny Hormann pilot. Oferowany jest w postaci dwukanałowego, czterokanałowego lub pięciokanałowego urządzenia. Jest też kompatybilny z bramami wcześniejszych serii, które pracują na częstotliwości 868,4 MHz. Bez problemu mogą być zastąpione urządzeniami z serii BiSecur.

Cechy wyróżniające Hormann pilot

Dlaczego warto zakupić Hormann pilot? To przede wszystkim łatwość programowania oraz obsługi. Prosty w obsłudze jest system do kopiowania kodu radiowego. Obudowa pilota posiada klasyczny wygląd, a dodatkowo za sprawą niewielkiego rozmiaru można go umieścić na breloku do kluczy. Hormann pilot posiada ochronę klasy IP20 oraz jest w stanie poprawnie funkcjonować w szerokim zakresie temperatur od -20°C do 60°C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *