Optymalnie dopasowane garażowe bramy segmentowe

Bramy do oszczędzania miejsca

Do zaoszczędzenia wolnej przestrzeni w garażu, jak i bezpośrednio przed nim najlepsze będą bramy segmentowe. To one oszczędzają miejsce, gdyż po ich otwarciu brama pozostaje w całości pod stropem. To zdecydowane zwiększenie komfortu użytkowania. Przykładowo Hormann Renomatic posiada specjalny system uszczelniania, dzięki któremu możliwy jest optymalny poziom izolowania. Dla potwierdzenia garażowe bramy segmentowe są badane i certyfikowane wedle wymogów normy europejskiej PN-EN 13241-1.

Bezproblemowy montaż oraz codzienna eksploatacja

Wygoda, to chyba jedno z kluczowych słów, które można przeczytać na temat bram segmentowych. Ich uniwersalność pozwala na montaż praktycznie w każdym otworze garażowym. Dodatkowo brama Hormann Renomatic zapewnia o 14 cm większą szerokość przejazdu niż ma to miejsce w przypadku stosowania bram uchylnych. Gwarancja izolacji garażu jest kusząca dla osób, którym zależy na uszczelnieniu oraz poszukują rozwiązania odpornego na czynniki zewnętrzne.

Przekonująca brama Hormann Renomatic

Model tej bramy składa się z pełnych segmentów o grubości 42 mm, które gwarantują podwyższoną izolacyjność cieplną, a także stabilność i cichą pracę bramy. Strona zewnętrzna dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, które wykazują odporność na promieniowanie UV. Z kolei od strony zewnętrznej powierzchnia jest ocynkowana, pokryta bezbarwnym lakierem. Za sprawą zastosowania stopy z tworzywa sztucznego zapewniona jest ochrona ościeżnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *