Odkryj zalety napędów do bram przesuwnych

Automatyka o najwyższej użyteczności

Dla wszystkich posiadaczy garażów, odpowiednio dobrane napędy do bram przesuwnych to zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Siłowniki w tym mechanizmie powinny być idealnie dostosowane do rozmiaru, częstotliwości, ciężaru, a także szybkości otwierania bram. W ten sposób można z nich korzystać nie tylko na posesjach prywatnych, ale również w przypadku wspólnot mieszkaniowych. W ten sposób w wietrzny, deszczowy lub mroźny dzień szybko doceni się otwieranie bramy, co nie wymaga od nas konieczności wysiadania z samochodu.

Urządzenia zapewniające bezpieczeństwo

Napędy do bram przesuwnych usprawniają i ułatwiają wjazd na teren posesji, ale warto też wspomnieć o tym, że na automatykę nigdy nie jest za późno. Można ją zainstalować nie tylko w nowych bramach, ale również w tych, które od kilku lat znajdują się w eksploatacji. W kwestii bezpieczeństwa napędy do bram przesuwnych posiadają sprzęgła, które w przypadku napotkania oporu unieruchamiają skrzydło bramy. Dodatkowo każdy ruch bramy sygnalizowany jest światłem lampy ostrzegawczej.

Wygoda po zainstalowaniu napędu do bram przesuwnych

Urządzenie pozwalające na otwieranie i zamykanie bramy pozwala także na ponowne otwieranie podczas jej zamykania. Możliwe jest też częściowe zatrzymanie poruszającego się wjazdu z wyłączeniem następującego po tym cyklu automatycznego zamknięcia. Napędy do bram przesuwnych to mechanizm, który można także zastosować w tradycyjnych bramach wahadłowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *