Hormann Promatic – najbezpieczniejszy napęd dostępny na rynku

Zyskaj ochronę przed niepowoływanym wtargnięciem

Hormann Promatic jest napędem do bram garażowych, wjazdowych, który pozwala na uniknięcie obaw o bezpieczeństwo urządzeń i nas samych. Świetnie współgra z systemem BiSecur oraz bramą garażową klasy LPU42. Taka ocieplona segmentowa brama garażowa nie tylko oferuje energooszczędność, ale także podnosi poziom bezpieczeństwa. Z kolei wspomniany system sterowania radiowego BiSecur zabezpieczy bramę garażową przed jej otwarciem przez osoby trzecie. Wszystko za sprawą 128 bitowego kodowania sygnału, takiego samego, którego używa się w przypadku zabezpieczeń bankowych.

Komfort ceniony przez wielu użytkowników

Napęd Hormann Promatic to jedno z najpopularniejszych rozwiązań niemieckiego producenta. Jego popularność w głównej mierze zasługa bezgłośnego otwierania oraz zamykania bramy. Innowacją jest rygiel antywłamaniowy, dzięki któremu niemożliwe jest podważenie konstrukcji. Hormann Promatic jest napędem działającym szybko, posiada także w komplecie czterokanałowy pilot. Ta nowoczesna i najnowsza technologia garażowa jest na tyle elastyczna, że spełnia wszelkie zapotrzebowania użytkowników.

Rozwiązanie dla bram segmentowych i uchylnych

Zakup kompletnego zestawu to recepta na wszelkie potrzeby związane z bramą segmentową lub uchylną garażu. Hormann Promatic składa się z głowicy napędu, zintegrowanego odbiornika radiowego, a także szyny prowadzącej i pilota. Do kompletu akcesoriów dołączona jest instrukcja obsługi oraz montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *