Hormann napędy do bram garażowych, którym warto zaufać

Komfort i bezpieczeństwo, które przekonuje i zachwyca

Wybór odpowiedniego napędu do bramy garażowej nigdy nie należy do łatwych decyzji. Hormann napędy do bram garażowych to automatycznie sterowane, w pełni bezpieczne, posiadające niezbędne certyfikaty, a zarazem wytrzymałe i niezawodne rozwiązania, które sprawią, że użytkowanie bramy będzie niewiarygodnie komfortowe. To co zwraca szczególną uwagę użytkowników na produkty firmy Hormann, to fakt wprowadzenia funkcji łagodnego startu oraz zatrzymania. Dzięki temu brama porusza się płynnym ruchem, co zwiększa żywotność napędu, jak i całego mechanizmu.

Przydatne innowacje technologiczne

Hormann napędy do bram garażowych zostały wyposażone w funkcję rozpoznawania przeszkód. To zdecydowanie podniesienie standardów bezpieczeństwa, co chroni nie tylko ludzi, ale także przedmioty, które pojawią się w miejscu, gdzie domyka się skrzydło bramy. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, podobnie jak automatyczna funkcja domykania. Pozwala ona na określenie przez użytkownika bramy czasu, kiedy to fotokomórka zamknie wjazd do garażu czy też na posesję.

Walory korzystania z produktów Hormann

Napędy do bram garażowych firmy Hormann to elegancja oraz innowacyjność. To nie tylko uzupełnienie bramy, ale także możliwość komfortowego korzystania przez użytkowników. A co w chwili, gdy nie ma dostępu do źródła prądu? Nie trzeba rezygnować z komfortu automatycznego otwierania bramy za sprawą dostępnych praktycznych akumulatorów czy też paneli solarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *